Svečana podjela svjedodžbi, pohvalnica i nagrada najuspješnijima

Autor: Autorizirani korisnik iz druge škole , 5. 7. 2022.

Podjela svjedodžbi učenicima 1. – 8. razreda te pohvalnica i nagrada najuspješnijim učenicima i njihovim mentorima upriličena je 5. srpnja 2022. godine. Nakon podjele učenicima 1. – 7. razreda uslijedila je svečana podjela za učenike 8. razreda kojoj su nazočili svi djelatnici Škole. Nakon himne i pozdravnih riječi ravnateljice Škole Vesne Ivančan i razrednice 8. razreda Marije Dijačić, osmašima su javno uručene završne svjedodžbe, pohvalnice i nagrade za sudjelovanja na županijskim natjecanjima te za odličan uspjeh tijekom svih osam godina.

Svi učenici naše škole primili su 5. srpnja svoje svjedodžbe koje su im podijelili njihovi razrednici. Također, učenicima 1. – 7. razreda razrednici su podijelili pohvalnice za odličan uspjeh i uzorno vladanje, kao i nagrade najuspješnijima.

Nagrade za sudjelovanje na županijskim natjecanjima te natječajima i smotrama primili su sljedeći učenici:

• Paola Andrašek, 7. r. – Županijska smotra LiDraNo, županijsko natjecanje „Čitanjem do zvijezda“
  • Karlo Šamec, 7. r. – Vjeronaučna olimpijada, županijsko natjecanje „Čitanjem do zvijezda“
  • Marta Roginek, 7. r. - županijsko natjecanje „Čitanjem do zvijezda“
  • David Vrbanec, 7. r. – županijsko Natjecanje iz Biologije
  • Ela Šargač, 6. r. – Vjeronaučna olimpijada
  • Marieta Brckan, 6. r. – Vjeronaučna olimpijada
  • Mateja Hanžek i Nika Vrbanec, 6. r. - Županijska smotra učeničkih zadruga
  • Dorijan Somođi, 6. r. - Eko-fotka - brončana plaketa
  • za uspjeh na Županijskom natjecanju u futsalu nagrađeni su: 6. r.: Lovro Matak, Marko Fot, Daniel  Završki, Valentino Pofuk, Filip Premužić, Luka Vuglač; 4. r.: Dominik Margetić, Sandi Balaško.

Poklon-knjige odabrala je i pripremila knjižničarka Ivana Nogić.

Nakon podjele učenicima od 1. do 7. razreda, uslijedila je svečana podjela završnih svjedodžbi, pohvalnica i nagrada za učenike osmog razreda, čemu su nazočili svi učitelji i djelatnici škole. Svečanost je započela himnom koju su izveli članovi zbora uz pratnju učiteljice Petre Hrvačić. Ravnateljica je najprije uručila zahvalnice učiteljima-mentorima za postignute uspjehe na županijskim natjecanjima.

Zahvalnice i čestitke primili su sljedeći učitelji:

Marko Grill – za županijsko natjecanje LIK

Danijela Ivančan-Bosilj – za Županijsku smotru učeničkih zadruga

Marija Dijačić – za županijsko Natjecanje iz matematike

Marija Zrinka Sokač – za županijsko Natjecanje iz engleskog jezika

Ana Skuhala – za županijsko Natjecanje iz biologije

Nataša Gotal - županijsko Natjecanje iz fizike

Ivana Nogić – za Županijsku smotru LiDraNo i županijsko natjecanje „Čitanjem do zvijezda“.

Osmašima se najprije obratila ravnateljica Vesna Ivančan koja im je čestitala na postignutom uspjehu te im zahvalila na svemu što su ostvarili i postigli kao učenici naše škole. Poručila im je da život može biti bajka sa sretnim završetkom, ali se za to treba i potruditi!

Lijepim riječima svoje je osmaše ispratila i njihova razrednica Marija Dijačić koja im je poželjela da i kad odrastu, uvijek budu ovako uspješni, ljubazni, dobri i hrabri ljudi kao što su to do sada bili. Ravnateljica i razrednica poželjele su osmašima da se sretno upišu u željene srednje škole te da budu sretni i zadovoljni što god radili u životu.

Osmi razred u cjelini primio je pohvalnicu za uloženi trud u uređenje učionice na otvorenom.

Uz završne svjedodžbe i pohvalnice, podijeljene su i vrijedne poklon-knjige učenicima koji su tijekom svih osam godina bili odlični učenici:

Dini Božuriću

Martini Završki.

Poklon-knjige uručene su i učenicima sudionicima županijskih natjecanja:

• Martini Završki - za uspješno sudjelovanje na županijskom Natjecanju iz fizike, biologije, matematike
  • Franu Stubliću - za uspješno sudjelovanje na županijskom Natjecanju iz engleskoga jezika
  • Marineli Brckan - za uspješno sudjelovanje na Vjeronaučnoj olimpijadi.

Potom su se nizom fotografija, koji su zajednički izradili učenici 8. razreda, svi prisjetili lijepih i sretnih trenutaka provedenih u ovoj školi.

Našim osmašima želimo da se svi upišu u željene srednje škole i da budu sretni u daljem školovanju i životu.

« Svibanj 2024 »