Svečana podjela svjedodžbi, pohvalnica i nagrada

Autor: Autorizirani korisnik iz druge škole , 6. 7. 2017.

Već tradicionalno, učenici OŠ Breznički Hum oprostili su se od škole i nastave 29. lipnja kada je upriličena podjela svjedodžbi, pohvalnica i nagrada za sve učenike. Na posebnoj svečanosti svoje su završne svjedodžbe primili i učenici 8. razreda, njih dvadeset i troje.

Učenicima se najprije obratila ravnateljica škole Vesna Ivančan koja im je čestitala na postignutom uspjehu, podijelivši priznanja i nagrade učenicima i djelatnicima koji su bili uspješni na ovogodišnjim natjecanjima i smotrama. Posebne nagrade primili su učenici Emanuel Tukač i Sebastian Tukač, te učiteljice Marija Dijačić, Ljiljana Inkret-Martinčević te Vlatka Copak i Nataša Gotal, kao sudionici ovogodišnjih državnih natjecanja.

Nakon podjele priznanja i nagrada svoje završne svjedodžbe primili su učenici osmog razreda koje su ravnateljica i njihova razrednica Ivka Kožić ispratile lijepim riječima prisjetivši se nekih zajedničkih anegdota, naravno, uz naglasak kako ćemo uvijek pamtiti samo one lijepe trenutke, dok će se oni loši, ako ih je i bilo, brzo zaboraviti. Osmašima su poželjele da se sretno upišu u željene srednje škole te da ih sretno i završe.

U ime cijelog razreda, učenik Tin Bratković zahvalio se svim svojim učiteljima i djelatnicima škole, a posebno učiteljicama Barici Mlinarek i Ruži Futač te bivšoj razrednici Mariji Dijačić i naravno, razrednici Ivki Kožić kojoj su se osmaši zahvalili i prigodnim poklonom. Ostalim učiteljima osmaši su podijelili ruže, a oni njima uzvratili da će im vrata ove škole uvijek biti otvorena.

Uz završne svjedodžbe i pohvalnice, podijeljene su i vrijedne poklon-knjige učenicima koji su postigli odličan uspjeh tijekom svih osam godina:

• Lei Andrašek
  • Karli Brlečić
  • Karlu Grošiniću
  • Tei Kranjec
  • Nives Mrazović
  • Leoni Roginek i
  • Sebastianu Tukaču.

Našim osmašima želimo da se svi upišu u najbolje srednje škole i da budu sretni u daljem školovanju i životu.