Škola stolnog tenisa

Autor: Autorizirani korisnik iz druge škole , 4. 10. 2017.

Da je sport važan u razvoju svakog djeteta, istaknuo je i naš gost - Ronald Ređep, predsjednik Stolnoteniskog kluba Starr i hrvatski reprezentativac, koji je 27. rujna 2017. godine posjetio našu školu kako bi predstavio projekt  Regionalni stolnoteniski centar. U našoj sportskoj dvorani održao je prezentaciju stolnog tenisa za učenike od 1. do 8. razreda te su se učenici i sami mogli okušati u tom sportu.

Stolnotenski klub Starr, u okviru projekta Regionalni stolnoteniski centar, pokreće stolnoteniske škole u općinama i gradovima gdje one ne postoje. Projekt je nastao u suradnji s Varaždinskom županijom, HSTS-om i HOO-om, uz potporu brojnih sponzora, i, naravno, općina Breznički Hum i Breznica. Kao voditelj ovog projekta, Ronald Ređep je našim učenicima i učiteljima, osim praktične prezentacije, pojasnio kako STK Starr, osim natjecateljskih aktivnosti, okuplja i brojne mlade stolnotenisače s područja Varaždina i naše županije, od kojih se najbolji natječu u različitim ligama i razinama.

Nakon prezentacije učenici su dobili zadatak popuniti upitnik o zainteresiranosti za ovaj sport, stoga vjerujemo kako će projekt privući brojne buduće stolnotenisače.

« Prosinac 2017 »